آشنایی با گارانتی فورتیم

گارانتی فورتیم با تجربه‌ای نزدیک به ۱۵ سال و بهره‌مندی از تیمی کارآزموده و مجرب، تمام قد از محصولات هترون پشتیبانی و در راستای تحقق فلسفه وجودی گارانتی فورتیم که حل مسئله مشتری در سریع‌ترین زمان ممکن است فعالیت می‌کند. به همین منظور تیم پشیبانی فورتیم مشتاق به کشف ریشه مسائل و متعهد به ارائه راهکارهای اثر بخش با بالاترین دقت، کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن است.

گارانتی فورتیم به منظور دسترسی راحت‌تر همراهان خود به خدمات گ ارانتی، مراکز ارائه دهنده خدمات گارانتی را علاوه بر تهران در شهرهای مشهد، تبریز، اصفهان، شیراز، رشت و کرمان راه‌اندازی کرده تا خیال شما را بابت رفع هر مساله‌ای در کمترین زمان ممکن راحت نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مراکز گارانتی مراجعه نمایید.

گارانتی فورتیم: تولید و ضمانت مینی کامپیوت رو لوازم جانبی کامپیوتر

تمامی محصولات هترون از یک سال گارانتی تعویض و پنج سال خدمات پس از فروش شرکت فورتیم برخوردار هستند و چنانچه محصولی در اثر نقص در مواد بکار رفته در آن، یا شرایط تولید، دچار اشکال در عملکرد شود،  فورتیم خود را متعهد و  موظف می‌داند تا در زمان گارانتی، آن را رایگان تعمیر و یا با محصول سالم تعویض نماید. برای آشنایی بیشتر با شرایط گارانتی به صفحه  گارانتی فورتیم مراجعه فرمایید.
‌‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *